Włoski koncern PegPerego powstał ponad 70 lat temu w okolicach Mediolanu i od początku swego istnienia projektuje i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne produkty dziecięce, takie jak:

Produkty te są znane i sprzedawane na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA o łącznej powierzchni ponad 110 tys. m2. W efekcie zaawansowanego procesu projektowania powstają prawdziwe oryginalne i innowacyjne idee wraz z inteligentnymi rozwiązaniami dla dzieci. Owocem wielu lat osiągnięć koncernu jest bezpieczeństwo, komfort i modny styl dla dziecka i jego mamy, dzięki czemu artykuły z logo PegPerego są towarem cenionym i poszukiwanym na całym świecie.

Poznańska firma Akord jest wyłącznym przedstawicielem PegPerego na terenie Polski. Firma rozpoczęła działalność pod koniec 1995 r. od sprowadzenia próbnej partii towaru, wyrobienia wszelkich wymaganych certyfikatów oraz wystawienia produktów na targach branżowych w Warszawie. Od tamtego czasu notujemy ciągły wzrost zainteresowania ze strony klientów w kraju artykułami PegPerego.

W chwili obecnej oferujemy Państwu wózki, foteliki samochodowe i mebelki dziecięce w szerokim asortymencie. Wszystkie one spełniają wymagania europejskich norm bezpieczeństwa. Objęte są dwuletnią gwarancją, a serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony jest w siedzibie firmy w Poznaniu.

Znajdź Sprzedawcę

P.H. Akord Tomasz Skrzypczak jako wyłączny dystrybutor włoskich produktów Peg-Pérego na Polskę posiada dużą bazę sprzedawców detalicznych zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

W celu zakupu produktów Peg-Pérego zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami.

Szukaj sprzedawcy