Jaki wózek dziecięcy będzie najlepszy na podróż samolotem?

Podróż samolotem z małym dzieckiem to spore wyzwanie dla rodziców. Oprócz pakowania walizek i zabawek, trzeba też zadbać o odpowiedni wózek dziecięcy, który zapewni komfort i bezpieczeństwo maluchowi podczas podróży.

Czytaj dalej

Zalety krzesełek do karmienia z funkcją leżakowania

Niemowlęta wymagają nie tylko wielu godzin snu, ale również regularnego karmienia, dlatego też krzesełko dla niemowlaka do karmienia jest niezastąpionym elementem wyposażenia dla młodych rodziców. Jednak w dzisiejszych czasach, kiedy przestrzeń w domach jest na wagę złota, warto zainwestować w meble, które są nie tylko funkcjonalne, ale również wielozadaniowe. Tak jest w przypadku krzesełek do karmienia z funkcją leżakowania.

Czytaj dalej

Kiedy sprawdzają się wózki uniwersalne?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wózków dziecięcych, zarówno gondoli, jak i spacerówek. Ciekawą propozycją jest zakup wózka uniwersalnego, inaczej nazywanego wielofunkcyjnym. Kiedy warto wybrać taki model? Podpowiadamy w artykule.

Czytaj dalej

Jaki wybrać wózek – nowy czy używany?

Wielu rodziców kompletujących wyprawkę dla dziecka staje przed dylematem – czy zdecydować się na nowy wózek dziecięcy, czy może jednak postawić na model używany? Omawiamy zalety i wady każdego z tych rozwiązań.

Czytaj dalej

Dlaczego warto postawić na wielofunkcyjny wózek dziecięcy?

Wózek to podstawowy element dziecięcej wyprawki. Ważne, by był dostosowany do potrzeb rozwojowych dziecka i zapewniał mu bezpieczeństwo oraz wygodę. Jedną z ciekawszych propozycji jest wielofunkcyjny wózek dziecięcy – z czego wynika jego rosnąca popularność? Wyjaśniamy w artykule.

Czytaj dalej

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka do samolotu?

Podczas planowania rodzinnej podróży wiele osób zadaje sobie pytanie – jaki wózek do samolotu będzie najlepszy? Od tej kwestii zależy wygoda zarówno rodziców, jak i malucha. Podpowiadamy, jak wybrać dobry wózek do samolotu.

Czytaj dalej