Czy warto zainwestować w drugą spacerówkę na podróże?


Wózek głęboki i spacerowy lub wózek wielofunkcyjny to niezbędne elementy każdej niemowlęcej wyprawki. Czasami decydujemy się na zakup drugiej spacerówki, która będzie służyła tylko podczas podróży. Czy to dobry pomysł? To zależy m.in. od tego, jak posiadana spacerówka sprawdza się podczas rodzinnych wyjazdów. Wyjaśniamy, kiedy warto kupić dodatkową spacerówkę, z której będziemy korzystali np. na wakacjach oraz w jaki sposób uniknąć zbędnych wydatków.

kobieta z dzieckiem w spacerówce

Czy zakup drugiej spacerówki na podróże jest konieczny?

O tym, czy będziemy musieli kupić drugi wózek spacerowy na wspólne podróże, decydują przede wszystkim nasze wcześniejsze decyzje zakupowe. Co to oznacza? Inwestując w dobry wózek uniwersalny lub wózek modułowy, który jest lekki, łatwo prowadzi się po różnym podłożu, oraz nie zajmuje wiele miejsca w samochodzie, możemy uniknąć kolejnych wydatków. Z tego względu warto dobrze zastanowić się nad wyborem pierwszego wózka, którego stelaż może być bazą dla gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Co więcej, nowoczesne wózki dziecięce dzięki dodatkowym akcesoriom mogą szybko przeobrazić się w bezpieczne i wygodne łóżeczko turystyczne, czyli miejsce, w którym niemowlę może odbyć krótką drzemkę.

Szeroki wybór wózków dziecięcych pozwala na zakup odpowiedniej spacerówki, której lekkość i kompaktowość pozwalają na łatwiejsze, a tym samym przyjemniejsze przemieszczanie. Kompaktowy wózek spacerowy posłuży nie tylko podczas wakacji, ale także podczas dłuższych spacerów oraz zakupów. Rodzice najczęściej decydują się na zakup wózków tego typu w momencie, gdy ich pociecha wyrasta z pierwszego wózka cechującego się zazwyczaj większą wagą i nieporęcznym rozmiarem. Zakup spacerówki umożliwia dziecku sporadyczne korzystanie z wózka, np. podczas długiego spaceru, który może spowodować zmęczenie.

rodzina z dzieckiem w spacerówce

Jaka spacerówka najlepiej sprawdza się podczas podróży?

Doskonałym wyborem na każdą podróż są kompaktowe wózki spacerowe, które nie tylko łatwo przetransportujemy samochodem, ale także pociągiem, autokarem i samolotem. Warto zwrócić uwagę na to, do jakiej wagi dziecka możemy korzystać ze spacerówki. Wiele modeli spacerówek dedykowanych jest dla dzieci o masie do 15-17 kg – wygodne wózki spacerowe znajdujące się w naszej ofercie, cechują się tym, że są wyjątkowo lekkie i kompaktowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo jeszcze spacerówki typu „parasolka” oraz wózki o innowacyjnym systemie składania, które bez problemu zmieszczą się w każdym samochodzie, a co równie istotne, nie sprawiają one utrudnień w trakcie przemieszczania się z dzieckiem, korzystając z np. transportu publicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie bezpieczne i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół wózki głębokie, spacerowe i uniwersalne wózki modułowe, a także niezbędne akcesoria, dzięki którym można w pełni zadbać o komfort malucha w domu, podczas codziennych spacerów, a także na wakacjach.

Wróć