Poznańska firma Akord jest wyłącznym przedstawicielem włoskiego koncernu PegPerego na terenie Polski.
Zajmujemy się zarówno dystrybucją jak i serwisem naszych produktów.

PegPerego

Wyłączny dystrybutor 

Jako wyłączny dystrybutor PegPerego zapewniamy szeroki asortyment produktów dla dzieci. Duży nacisk kładziemy na zapasy magazynowe najpopularniejszych pozycji z oferty. Wysoka jakość włoskich produktów, bogata oferta kolorystyczna i praktyczne rozwiązania zapewniają satysfakcję oraz przyjemność codziennego użytkowania.

Oferujemy Państwu wózki, foteliki samochodowe i mebelki dziecięce w szerokim asortymencie. Wszystkie one spełniają wymagania europejskich norm bezpieczeństwa.

Produkty te są znane i sprzedawane na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA o łącznej powierzchni ponad 110 tys. m2. W efekcie zaawansowanego procesu projektowania powstają prawdziwie oryginalne idee z innowacyjnymi rozwiązaniami systemowymi dla jak największego komfortu dziecka. Owocem wielu lat osiągnięć koncernu jest bezpieczeństwo, komfort i modny styl dla dziecka i rodzica, dzięki czemu artykuły z logo PegPerego są towarem cenionym na całym świecie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących nadawania i/lub dostarczania wysyłek prosimy o kontakt e-mail: magazyn@akord.poznan.pl

Autoryzowany serwis

Produkty PegPerego objęte są dwuletnią gwarancją.

Firma Akord jako wyłączny dystrybutor produktów PegPerego, zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyłącznie tych produktów, które zostały wprowadzone do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przez firmę P.H. Akord Tomasz Skrzypczak. Produkty PegPerego pochodzące z innych źródeł nie podlegają gwarancji dystrybutora oraz żadnej opcji serwisowania.

Usługi serwisowe prowadzone są w siedzibie firmy w Poznaniu, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.

Tel.: (61) 867-66-29
Te. kom.: 505-351-306
E-mail: serwis@akord.poznan.pl

 

Serwis zabawek i pojazdów elektrycznych PegPerego
prowadzi firma P.H. AGNES
tel. +48 602 102 188,
tel. +48 (22) 751 87 16.

Znajdź Sprzedawcę

P.H. Akord Tomasz Skrzypczak jako wyłączny dystrybutor włoskich produktów Peg-Pérego na Polskę posiada dużą bazę sprzedawców detalicznych zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

W celu zakupu produktów Peg-Pérego zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami.

Szukaj sprzedawcy